Skorzystaj z naszego doświadczenia!

Multiagencja ubezpieczeniowa MULTIPROFIT Urszula Jeger, oferuje Państwu kompleksową obsługę ubezpieczeniową, dla osób fizycznych i dla firm. Działalność ubezpieczeniową prowadzi od 1998r.

Zostając klientem MULTIPROFIT, będziecie Państwo mieli przeprowadzoną profesjonalnie analizę potrzeb i ryzyk ubezpieczeniowych, która wskaże , w jaki sposób i w jakim czasie należy zabezpieczyć siebie, swoją rodzinę , czy firmę.

W ten sposób otrzymacie Państwo audyt swojej sytuacji ubezpieczeniowej nieodpłatnie, wraz z rozwiązaniami, wynikającymi z dogłębnej analizy polskiego rynku ubezpieczeniowego.

Zajmiemy się wprowadzeniem i funkcjonowaniem programu ubezpieczeniowego, pomożemy w likwidacji szkody.

Oferty mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych. Potencjalny klient proszony jest o kontakt z multiagencją celem ustalenia szczegółów.

Zakres działalności:

Ubezpieczenia na życie indywidualne i grupowe.

Ubezpieczenia zdrowotne.

Ubezpieczenia majątkowe dla osób fizycznych i firm.

Gwarancje ubezpieczeniowe.

MULTIPROFIT Urszula Jeger

Dlaczego warto
posiadać ubezpieczenie?


check-mark
Ubezpieczenia ochronne to sposób na zapewnienie sobie wsparcia w sytuacji różnych sytuacji takich jak: nieszczęśliwy wypadek, poważne zachorowanie czy śmierć.

check-mark
Dzięki polisom na życie ubezpieczony ma możliwość zapewnienia bezpieczeństwa finansowego dzieci w przypadku nieszczęśliwych zdarzeń.